MK SAFE WORK, s. r. o. - obchodník Silver Gold Investments

Zlatý slitek Philoro 1 g

2 526 Kč2 526 Kč bez DPH
99,86 EUR99,86 EUR bez DPH

Výrobce: Philoro
Země původu: Rakousko / Švýcarsko
Ryzost: 999/1000
Hmotnost: 1 g

Počet
skladem k okamžitému odběru
okamžitá fixace ceny
  • Cena odkupu: 1 754 Kč

Popis

Zlaté slitky Philoro vyrábějí výrobci certifikovaní LBMA na zakázku od spol. Philoro.

Všichni výrobci, kteří vyrábějí Philoro slitky, dodržují program zodpovědného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Tuto zlatou cihlu vyrobila společnost Valcambi S.A. jménem společnosti Philoro. Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcem podle seznamu dobrých dodávek LBMA. Svědčí o tom také značka huti „CHI - ESSAYEUR FONDEUR“ na každém slitku.

Výrobce Valcambi je největší švýcarskou rafinerií vzácných kovů a zároveň jednou z největších ve světě. Rafinerie se nachází na jihovýchodě Švýcarska.
Zakladatelé Valcambi patřili mezi skupinu soukromých švýcarských investorů, kteří měli zájem o obchod s drahými kovy více než 50 let. Dnes je Valcambi plně vlastněna společností Global Gold Refineries Ltd (GGR) se sídlem ve Švýcarsku.

Zlaté slitky z 24karátového zlata, certifikované švýcarskou firmou Valcambi, odpovídají londýnskému standardu Good Delivery a jsou akceptovány na všech trzích s investičním zlatem na celém světě. Zlaté slitky  jsou zataveny společně s certifikátem v plastovém obalu.  Jejich prodej je osvobozen od DPH.

Zlaté slitky Philoro

E-mail

mksafework@email.cz

Telefon

+420606248978